(067) 000 17 56
(067) 000 17 56
назад
03.04.2018Новини

Топ-8 страхів покупців та аргументи забудовника

Топ-8 страхів покупців та аргументи забудовника Фото [№1]

Топ-8 страхів покупців і аргументи забудовника

 

Кожного дня до нас приходять клієнти: це люди з фінансовим достатком, і з обмеженим бюджетом; технічно та юридично підковані або аматори великих покупок. Але є те, що об’єднує і перших і других - це їхні страхи. І це логічно! Купити нову квартиру від забудовника - це певний ризик. Отже, ми пропонуємо вам топ найчастіших питань, які ставлять нам клієнти Благороду.

Страх # 1. Надійність забудовника. Хто він? Чи не ошукає клієнтів? Чи добудує все до кінця.

Аргумент. Надійність забудовника напрацьовується 

часом і результатами. Так ми молоді! На ринку нерухомості забудовник понад п'ять років. А наш результат - це 21 п’ятиповерховий будинок введений в експлуатацію, в яких живуть люди. До цього ж, Крюківщина - це дім і улюблене село забудовника, в якому він працює і живе.

Страх # 2. Чому забудовник - фізична особа, а не юридична?

Аргумент. Насправді, на відміну від юридичної особи, ФО несе більшу відповідальність, ризикує власним майном, а також несе цивільну і кримінальну відповідальність. Договори, які ми підписуємо з клієнтами нотаріально завірені та мають юридичну силу.

Страх # 3. Забудовник пропонує неякісну воду і зливає нечистоти в озеро.

Аргумент. На даному етапі, у забудовника підписаний договір з місцевою насосною системою відведення води КП “Благоустрій Крюківщини”, за послуги якої він вносить щомісячну сплату. Вода надається зі свердловини, яка оснащена якісними системами фільтрації. А до Благороду буде підведена вода Київводоканалу і централізована київська каналізація. На руках забудовника вже є дозвільні документи на прокладання водопостачальної магістралі і системи відведення.

Страх # 4. Стадія готовності. Чи будується Благород?

Аргумент. Будівництво вийшло на активну стадію. Довготривалі базові роботи - завершені. На Богуславській, 1 - ведеться цегляна кладка; у третьому домі - завершено монолітно-каркасні роботи; у п’ятому - зводиться бетонний каркас. До кінця року відкриється продаж квартир по вулиці Богуславській, 2.

Страх # 5. Погана інфраструктура Крюківщині.

Аргумент. Житловий комплекс Благород розв'язує цю проблему можливими засобами. Перше, що ми плануємо зробити - побудувати дитячий садочок на 150 місць і ввести його в експлуатацію разом з першим будинком. Наступними кроками стане відкриття супермаркету, аптеки, банківського відділення, кафе, школи та ще один дитячий садочок.

Страх # 6. Нестабільна ситуація з доларом.

Аргумент. Ми обираємо середній готівковий курс долара. У договорі вказуємо курс з посиланням на авторитетний інтернетсайт - finance.ua на момент укладання угоди.

Страх # 7. Чому розстрочка прив’язана до курсу долара?

Аргумент. Розстрочка на квартиру у валюті стає запорукою стабільності відносин між будівником та інвестором при будь-яких економічних змінах.

Страх # 8. Чому такий великий багатоповерховий квартал будується за межами Києва?

Аргумент. Відстань від Києва до Крюківщини приблизно 6 кілометрів. Купити квартиру в Крюківщині - це перспективне капіталовкладання, а квартира під Києвом у розстрочку - це джекпот. Це можливо у Благороді, тому що ми потрапляємо до поля зору Київського метрополітену і великої кільцевої дороги, бо розвиток столиці йде у нашому напрямку. Також це можливість створення більш розвиненої інфраструктури, яка робить новобудову Благород самодостатньою.

З турботою про вас, ЖК Благород!

>