(067) 000 17 56
(067) 000 17 56
назад
10.10.2018Новини

Осінній звіт з будівництва

Осінній звіт з будівництва Фото [№1]

Гарні новини покращують настрій, і ми радіємо з того, що приводом для вашого гарного настрою став ЖК Благород, Крюківщина. За останні місяці на будівництві Благороду багато що змінилося. Зовнішні спостерігачі відмічають стрімкий зріст комплексу, активного будівництва й продажу квартир, бо дехто не встиг купити те, що планував. 

Ми із задоволенням  хочемо повідомити, що перший будинок має десять поверхів, тобто його монолітно-каркасну конструкцію залито у повному обсязі. Третій будинок наздоганяє перший - там вже монтують пілони під 7 поверх, у п’ятому домі працюють над цокольним поверхом. 

Але найприємніше, що наші клієнти нам довіряють, тому радять Благород своїм друзям. Цього місяця інвестори Благороду привели до відділу продажу своїх друзів, які купили квартиру на поверх вище. Тепер у друзів спільні розмови, плани, мрії, а згодом, і сусідське життя.  Благород сприяє дружнім відносинам. 

Отже, якщо ваше квартирне питання ще не вирішене - забронюйте зустріч у відділі продажу, де на власні очі побачите, як цікаво, зручно і вигідно купувати квартири та жити в ЖК Благород.

У жовтні діють зручні пропозиції на купівлю однокімнатних квартир!

 - Фото №305
 - Фото №306
 - Фото №307
 - Фото №308
>