(067) 000 17 56
(067) 000 17 56
назад
13.11.2019Новини

Новини з будмайданчика ЖК Благород. Листопад 2019

Наш інвестор Євген часто телефонує та запитує: «Як справи вдома?»
Це якось дуже по-сімейному. Сьогодні ми підготували фотовідповідь. Та декілька слів все ж таки розкажемо:

?ПЕРША ЧЕРГА
Після експериментальних спроб — визначилися із ?кольором фасадів. Тепер Благород нагадує бельгійську вафлю із ванільним морозивом та чорним шоколадом, бо основні кольори: айворі та шоколад. До речі, цей колір сподобався інвесторам більше ніж попередній. Фасади утеплюємо мінватою, вирівнюємо клейовою сумішшю та фарбуємо.

Бригади мулярів, електриків, сантехніків, штукатурів передають естафету один одному. У п’ятому будинку на останніх поверхах закладають ? перестінки та встановлюють сходи, а з перших — прокладають ? електродроти та штукатурять.
✅Є визначна подія: ми перекрили дах у всіх будинках першої черги! Тепер будь-які погодні умови ? не нашкодять вашому майну. Тільки уявіть зі скількох шарів складається дах на будинках «Благороду»: гідроізоляція, арматура, керамзит, стяжка, руберойд, пінопласт, стиродур (пінополістирол), гідроізоляція, бруківка.?

У дворі ЖК Благороду будуємо каналізаційно-насосну станцію. Як тільки встановимо стояки у всіх будинках, їх під’єднаютьдо загальної системи.

?ДРУГА ЧЕРГА
Тут щодня сірий каркас, мов розмальовку, заповнюють ? червоні цеглинки. У будинку № 2 ? цеглу підіймають на дев’ятий поверх, а в будинку № 4— на четвертий поверх. По вул. Богуславській, 6 залили пілони під перший комерційний поверх. Якщо ви розмірковували над зміною планування у квартирі, терміново телефонуйте до відділу постпродажу 068 168 33 80 та домовляйтеся про перепланування.

❗️До речі, у другій черзі залишилися 17 дворівневих квартир по 11500 гривень за квадратний метр. Якщо мрієте про класних сусідів, запрошуйте друзів на перегляд квартир.

ЖК Благород — твій дім!

 - Фото №486
 - Фото №478
 - Фото №479
 - Фото №480
 - Фото №481
 - Фото №482
 - Фото №483
 - Фото №485
 - Фото №484
>