(067) 000 17 56
(067) 000 17 56
назад
14.09.2018Новини

Коли вигідно купувати квартиру?

Коли вигідно купувати квартиру? Фото [№1]

Коли краще купувати квартири?

Чи бачили ви кіно, де голосливі маклери торгують акціями на біржах? Пам’ятаєте, яку важливу роль відіграють навіть маленькі зміни показників? У макромасштабах коливання тисячних долей еквівалентні мільонним прибуткам або втратам. Більш знайоме економічне явище для пересічного громадянина - це коливання курсу доллара.

Коли мова йдеться про вагоме капіталовкладення, кожен українець, насамперед, орієнтується, за курсом гривні, як за годинником. Щоб розуміти, коли вкладання є вигідним, а коли - ні.

Так сталося цього вересня, коли на початку місяця курс стрімко поліз до гори, і, ті, хто зберігає гроші в американській валюті швидко зрозуміли, що купувати гривневу продукцію - виграшна справа. Ціна однокімнатної квартири в ЖК Благород с. Крюківщина у перерахуванні на долари складала 13, 190$. І це вигідно, бо ціна на квартиру в ЖК Благород зафіксована у гривнях на відмітці 372 тисячі. Покупець квартири вносить гроші за курсом, який ми звіряємо за даними авторитетного сайту finance.ua на момент угоди.

Далі події склалися таким чином: вже через тиждень ціна змінилася, бо долар не втримав своїх високих позицій, і на середину вересня за курсом 27,95 за ту ж сама квартиру у 372 тисячі гривень покупець віддав - 13, 309$.

Тому питання, коли вигідно вкладати гроші у нерухомість - це питання аналітики та влучної реакції на зміни.

Зрозуміло тільки одне  - зволікання краде ваші гроші.

 

Ціни на квартири під Києвом с. Крюківщина у вересні:

Однокімнатна квартира 30 м2 - від 372 тисячі гривень

Двокімнатна квартира 55 м2 - від 682 тисяч гривень

Дворівнева квартира - від 603 тисяч гривень

 

ЖК Благород - вкладай гроші вигідно!

>