(044) 494 48 00
(044) 494 48 00
назад
14.09.2018Новини

Коли вигідно купувати квартиру?

Коли краще купувати квартири?

Чи бачили ви кіно, де голосливі маклери торгують акціями на біржах? Пам’ятаєте, яку важливу роль відіграють навіть маленькі зміни показників? У макромасштабах коливання тисячних долей еквівалентні мільонним прибуткам або втратам. Більш знайоме економічне явище для пересічного громадянина - це коливання курсу доллара.

Коли мова йдеться про вагоме капіталовкладення, кожен українець, насамперед, орієнтується, за курсом гривні, як за годинником. Щоб розуміти, коли вкладання є вигідним, а коли - ні.

Так сталося цього вересня, коли на початку місяця курс стрімко поліз до гори, і, ті, хто зберігає гроші в американській валюті швидко зрозуміли, що купувати гривневу продукцію - виграшна справа. Ціна однокімнатної квартири в ЖК Благород с. Крюківщина у перерахуванні на долари складала 13, 190$. І це вигідно, бо ціна на квартиру в ЖК Благород зафіксована у гривнях на відмітці 372 тисячі. Покупець квартири вносить гроші за курсом, який ми звіряємо за даними авторитетного сайту finance.ua на момент угоди.

Далі події склалися таким чином: вже через тиждень ціна змінилася, бо долар не втримав своїх високих позицій, і на середину вересня за курсом 27,95 за ту ж сама квартиру у 372 тисячі гривень покупець віддав - 13, 309$.

Тому питання, коли вигідно вкладати гроші у нерухомість - це питання аналітики та влучної реакції на зміни.

Зрозуміло тільки одне  - зволікання краде ваші гроші.

 

Ціни на квартири під Києвом с. Крюківщина у вересні:

Однокімнатна квартира 30 м2 - від 372 тисячі гривень

Двокімнатна квартира 55 м2 - від 682 тисяч гривень

Дворівнева квартира - від 603 тисяч гривень

 

ЖК Благород - вкладай гроші вигідно!

>