(044) 494 48 00
(044) 494 48 00
назад
25.04.2019Новини

300 сімей обрали ЖК Благород

Квартири в ЖК Благород купують мешканці з різних областей та міст України, а також іноземці. Через це не всі мають можливість відвідувати будівництво і бачити на власні очі, як змінюється їхня майбутня оселя. Тому новини з будмайданчика та відеозвіт стануть інвесторам у пригоді.

✳️Богуславська, 1 - розпочато скління віконних рам, прокладаємо електродроти 🔌 у квартирах класу «комфорт», до речі, власники квартир у комплектації «старт» мають можливість замовити собі цю послугу у відділі пост-продажу.

✳️Богуславська, 3 - добігає кінця цегляна кладка, внутрішніх простінків, очікуємо з заводу віконні рами, наступного місяця в цих квартирах з’являться віконця.

✳️Богуславська, 5 - монтуємо 🛠 арматурні конструкції для залиття пілонів під восьмий поверх.

✳️Богуславська, 2 - розпочато🧱 цегляну кладку міжквартирних простінків.

Якщо квартира поруч із Києвом - це ваша мрія, завітайте до 👨🏻‍💻 відділу продажів, щоб обрати свою оселю в новенькому, сучасному житловому комплексі. Відвідайте Крюківщину - навесні 🌳🌸вона дивовижна! Прогуляйтеся до лісу та намилуйтеся заспокійливими краєвидами біля🏞 озера - це поруч із Благородом. Тут приємно жити, працювати та відпочивати.

Тим більш, що квартири в ЖК Благород - від 👍13 тисяч гривень за квадратний метр.

Забронювати квартиру:

067 1771 355
www.blagorod.ua
ЖК Благород - працюємо щодня!

>